Edustuksen pelit 2019

8.6.2019 klo 16:30, Mukkulan tekonurmi, Lahti: BULLS (0-1)-Mayhem 0-6 Otteluraportti

16.6.2019 klo 15:30, Brahen kenttä, Helsinki: Wolverines Blue-BULLS (0-2) 0-29 Otteluraportti

30.6.2019 klo 12:00, Ulkovelo, Helsinki: TAFT-BULLS (1-2) 2-7 Otteluraportti

4.7.2019 klo 19:00, Pallokenttä, Porvoo: Teurastajat-BULLS (1-3) 44-0 Otteluraportti

21.7.2019 klo 14:00, Rusko: Mayhem-BULLS (1-4) 10-12 Otteluraportti

10.8.2019 klo 13:00, Söderkullan tekonurmi, Sipoo: BULLS-Wolverines Blue 15-24

18.8.2019 klo 13:00, Söderkullan tekonurmi, Sipoo: BULLS-Teurastajat 0-54

Juniorien pelit 2019

12.5.2019 ,  U15 2-div: Trojans - KNIGHTS 49-12 Otteluraportti

25.5.2019, U13 1-div: KNIGHTS-Falcons 88-0 Otteluraportti

25.5.2019, U13 1-div: KNIGHTS-Steelers 82-14 Otteluraportti

26.5.2019, U15 2-div: Tigers-KNIGHTS 32-26 Otteluraportti

14.6.2019, U15 2-div, Söderkulla: KNIGHTS-TAFT 34-6 Otteluraportti

15.6.2019, U13 1-div,  Hyvinkää: Bears-KNIGHTS 8-40 Otteluraportti

15.6.2019, U13 1-divi turnaus, Hyvinkää: KNIGHTS-TAFT 30-14 Otteluraportti

30.6.2019, U17 2-divisioona, Kuopio: STEELERS-KNIGHTS 42-60 Otteluraportti

14.7.2019 klo 14:00 U17 2-divisioona, Lohja: KNIGHTS-TROJANS 34-12 Otteluraportti

26.7.2019 klo 18:30 U15 2-divisioona, Helsinki: Wolverines-KNIGHTS 54-32 Otteluraportti

9.8.2019 klo 19:00 U17 2-divisioona, Söderkullan kenttä, Sipoo: KNIGHTS-Tigers 26-32

11.8.2019 U13 1-divisioonaturnaus, Pori
Bears- KNIGHTS 8-40
Falcons-KNIGHTS 0-72

13.8.2019 klo 18:00 U15 2-divisioona, Harjun kenttä, Lohja: KNIGHTS-Roosters 24-44

18.8.2019 klo 17:00 U17 2-div, Söderkulla, Sipoo: VÄLIERÄ KNIGHTS-TROJANS 20-6

25.8.2019 klo 12:00 U15 2-div VÄLIERÄ:  Roosters-KNIGHTS

31.8.2019 klo 14:30: U17 2-div FINAALI: Tigers, KNIGHTS

31.8.2019 U13 1-divisioonaturnaus, Turku
KNIGHTS-Trojans
Steelers-KNIGHTS

14.9.2019 U13 1-divisioonaturnaus, Tampere
Trojans-KNIGHTS
KNIGHTS-TAFT

21.9.2019: U13 1-divisioonaturnaus, Kuopio
KNIGHTS-TAFT
Falcons-KNIGHTS

28.9.2019: U13 ystävyysturnaus, Helsinki